4ª CURSA RESISTARRACO 2019

 

3 Hores resistència per equips del 05 al 07 d’Abril

 Circuit: Aloy Shop La Lira | http://slotclublalira.blogspot.com 

C/ Sant Jordi 7 (Edifici La Lira) | 43700 Vendrell (Tarragona) |

Sergi – 647 979 339 | Luis Diaz – 610 514 559

 

Pista: 6 carrils –   41 metres –   115 volts amb fonts DS-5 

Motor: Scaleauto 11b (Subministrats per l’organització) 

Pneumàtics: SLOTING PLUS SP032021 ref 4735 (S2S). (Subministrats per l’organització) 

Entrenaments: El mateix dia de la cursa, 10 minuts per carril i equip 

Reglament: www.resistarraco.com | Versió 2019. 

Inscripcions: www.resistarraco.com | A partir del dissabte 22 de Març a les 10:00h. No s’admetran inscripcions abans de l’horari indicat. (inscripcions)

 

Les mànigues a completar són les següents: 

1 - Divendres 05/04/2019| Entrenaments 21.00 |Muntatge 22.12 | Cursa 22.52 | Màxim 6 equips 

Vilabella 2                   Jorge Moreno         Jordi Ferrando

Pandols                       Pere Ferrer              Josep A. Jornet

TRT Revelació            Dani Robert             Jaume Benavent

Porta Team                Jordi Porta               Xavi Porta

Filipandis                    Markus Dalpezzo    Cesar Espinosa

Test Team                   Miquel Miret          Toni Parés

Aloyshop La Lira SG   Gerard Vives           Sergi Conzalez

2 - Dissabte    06/04/2019| Entrenaments 15.00 |Muntatge 16.12 | Cursa 16.52 | Màxim 6 equips 

Mont-Roig 69             Santi Torà                Jordi Ferré

Los de Sempre           Toni Lopez               Paco Also

Terres de l'Ebre         Jordi Aguilar            Fede Guerrero

ACME                          Sergi Casanova       Fernando Guillén

Mirakbe Revelació    Abel Parera             Eliot Hernandez

Torre Team                Javi Rodrigo            Sebastian Cano

3 - Diumenge 07/04/2019| Entrenaments 08.00 |Muntatge 09.24 | Cursa 10.04 | Màxim 7 equips

Mirakbe Sloting Plus Roger Parera Pep Planas

TRT                               Javi Pino                  Ramon Díaz

Soy Leyenda               Alfons Unda            Jordi Ódena

Mañas Team               Jordi Mañas           Josep Mª Mañas

Vilabella                      Xavi Aguadé           Marcel Rovira

Jamax Team               Max Bricat              Jaume Baiges

Tremendus TRT         Adrià Pujol             Adrià Pujol Jr.

Mirakbe Evolució      Albert Margalef    Pep Guillemat

 

Traçat:

 

 

 

 Mapa: